Kategoriler
Sepet

Jartiyer

Jartiyer Takımı

Genel olarak bir iç çamaşırı olduğu düşünülen jartiyer takımları, çorapların tutturulmasına yarayan ve bunun yanında seksi bir görünüm sağlayan lastikli bantlar olarak geçmektedir. Günümüzde pek çok kadın tarafından tercih edilen bu jartiyer takımlarının birçok farklı model ve çeşidi bulunmaktadır. Daha çok jartiyer gecelik modelleri bilinse de kendi içerisinde farklı kategorilere ayrılmaktadır. Çorapların kaymaması ve bacakları sarması için bulunan lastikli bantlar aslında kadınları büyük bir zahmetten kurtarmaktadır. Sadece kadınlar için olmamakla birlikte erkekler için de ayrı modeller bulunmaktadır. Elastik kumaşlar ile birlikte istenilen jartiyer modeli rahatlıkla seçilip kullanılabilmektedir. Fantazi giyim ürünlerinin en çok tercih edilen modellerinden biri de jartiyerlerdir.

Jartiyer Neden Giyilmelidir?

Jartiyer gecelik çeşitlerinin neden giyilmesi gerektiği pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Bu soruya yanıt verecek olursak jartiyer modelleri hem sağlık hem de kullanım açısından oldukça avantajlı olmaktadırlar. Özellikle gelinlik altına jartiyer modelleri seksi bir görünüm sağlaması ile birlikte sıklıkla tercih edilmektedir. Partnerlerin arasındaki cinsel çekiciliği de arttırmasından dolayı ayrı bir avantajı bulunmaktadır.

Jartiyerlerin bir diğer avantajı ise hava alabilen bir yapısının bulunmasıdır. Gün içerisinde gelinlerin yoğun bir tempo içerisinde olması terlemeye ve genital bölgenin uzun süre havasız kalmasına neden olabilmektedir. Böyle bir durumda seçilen jartiyer modeli çok daha rahat ve sağlıklı olmaktadır. Külotlu çoraplar gibi genital bölgesi havasız bırakarak çeşitli sorunlara asla yol açmamaktadır.

Jartiyer Nasıl Kullanılır?

Jartiyer kullanımı aslında sanıldığı kadar zahmetli bir iş değildir. Devamlı bir şekilde kullanan kişiler artık jartiyerin rahatlığına alışınca pratik bir şekilde kullanım gerçekleştirmektedir. Jartiyer takımlarında “Stripe” adı verilen bir parça bulunmaktadır. Bu parça çorabın tutturulmasını ve istenilen boyda ayarlanmasını sağlamaktadır. Böylelikle gün içerisinde çorabın kayması gibi sorunlarla karşılaşmak mümkün olmamaktadır. İki ön ve iki arka toplamda 4 adet bulunan bu parçayı kolay bir şekilde çoraba tutturmak için çorabı yukarı çekmeden işlemi yapmanız gerekmektedir.

Jartiyer Nasıl Giyilir?

Jartiyerler genel olarak takım halinde satılmaktadır. Jartiyer çorabı, jartiyer ve külot olarak bulunan takımları giymeniz için bilmeniz gereken bazı adımlar yer almaktadır. Öncelikle vücut tipinize uygun olan jartiyer modeli için iç çamaşırı üzerine giymeniz gerektiğini unutmamalısınız. Daha sonrasında ise bel hizasına getirin. Bu işlemi yaptıktan sonra ise “Stripe” adı verilen ikisi önde ve ikisi de arkada bulunan bağların uç bölgelerinde bulunan klips parçalarını çorabınıza tutturun. Ancak bu işlemi yaparken ayarlı olarak bulunan bağları olabildiğince gergin bir şekilde yapmaya çalışın. Eğer gergin olmaz ise çorabınız gevşek duracak ve seksi görünüm elde edilemeyecektir. Jartiyer modelini giydikten sonra gerekli son düzeltmeleri de yaptıktan sonra artık hazırsınız.

Jartiyer Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Jartiyer alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında öncelikle kilolu kadınların biraz daha geniş modelleri tercih etmesi gerektiği yer almaktadır. Büyük beden jartiyer modelleri olarak geçen bu modeller vücut tipine göre seçilerek alınmaktadır. Eğer vücut tipine uygun olmayan modeller tercih edilmez ise hem iyi bir görünüm elde edilemeyecek hem de rahat bir şekilde giyilemeyecektir. Zayıf kadınların ise jartiyer seçimi için rahat davranmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Ancak ne olursa olsun doğru jartiyer modelini ve kumaşını seçmek oldukça büyük önem taşımaktadır. Duruma göre destekli jartiyer takım çeşitleri, büyük beden jartiyer çeşitleri ve diğer jartiyer çeşitlerinin araştırılıp alınması gerekmektedir. Kısaca özetleyecek olursak:

  • Satın alacağınız jartiyer modelinin vücut ölçülerinize uygun olduğunu kontrol edin.
  • Naylon jartiyer çorabı tercih etmemeye çalışın. Naylon jartiyer çoraplarının kaşındırma ve terletme faktörlerinin bulunduğunu unutmayın.
  • Jartiyer çorabı seçerken de bedeninize uygun olduğuna emin olun. Aksi halde çorabın aşağı kayması ve baldırı çok sıkması sorunları olacaktır.

Jartiyer Çeşitleri Nelerdir?

Jartiyerler birbirinden farklı birçok çeşit ve modelde yer almaktadır. Her vücut tipine uygun olarak bulunabilen jartiyerler çeşitli kategoriler halinde listelenmektedir. Bunlara örnek verecek olursak büyük beden, düşük bel, yüksel bel ve bel hizasında olmak üzere daha pek çok çeşit bulunmaktadır. Kilo ve vücut tipine uygun şekilde yüzlerce jartiyer modeli yer almaktadır. Bunların yanında jartiyerlerin renk ve kumaş olarak da pek çok alternatifi vardır. Pamuklu, saten ve dantelli haricinde daha birçok çeşidi bulunmaktadır. Ayrıca jartiyer takımlarının kemer kısmında elastik kumaş haricinde farklı alternatifleri de vardır. Bunlara kancalı, cırtlı ve kopçalı şeklinde örneklerini sayabiliriz. Vücudunuza ve isteğinize uygun jartiyerleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Jartiyer gecelik modelleri günümüzde oldukça sık tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Fantezi dolu bir gece yaşamak isteyen partnerler için birebir olmaktadırlar. Farklı renk seçenekleri bulunan jartiyerler beyaz jartiyer, siyah jartiyer ve kırmızı jartiyer olmakla beraber daha pek çok renkleri bulunmaktadır. Bu renk seçenekleri arasından istenileni seçilip alınabilmektedir. Ayrıca balenli, dantel detaylı, flok baskılı, sakal dantel balenli ve fileli olarak onlarca seçenekleri yer almaktadır. Tasarım açısından oldukça zengin olan jartiyer gecelik çeşitleri kilolu ve zayıf olmakla birlikte her vücut tipi için ayrı ayrı bulunmaktadır.

Büyük Beden Jartiyer Modelleri

Kilolu kadınların büyük bir çoğunluğu kendilerine uygun jartiyer modelinin olmadığını ve jartiyerin kendilerinde seksi durmayacağını düşünüyor. Bu konuyla ilgili olarak ise kilosu biraz daha fazla olan kadınlarımızın da son derece seksi olacağı jartiyer modellerinin bulunduğunu söyleyebiliriz. Büyük beden jartiyer modelleri ile birlikte istenilen o özel geceye hazırlanmak mümkün oluyor. Bunun yanında gelinlik altına jartiyer modeli arayan kilolu kadınlar da bu sayede kilotlu çorap giymekten kurtuluyor. İstenilen renk, kumaş ve özel çeşitleriyle birlikte büyük beden jartiyer almak mümkün oluyor.

Gelinlik Altına Jartiyer Neden Giyilmeli?

Gelinlik altına jartiyer giymek son dönemlerde pek çok kadının tercih ettiği bir iç giyim oluyor. Peki neden gelinlik altına jartiyer giyilmeli sorusuna yanıt verecek olursak da öncelikle olağanüstü rahatlığını söyleyebiliriz. Gelinlik altına jartiyer modelleri gelinin gün içerisindeki yoğun temposunu bastırarak çok daha rahat olmasını sağlıyor. Bunun yanında külotlu çorapların ortaya çıkardığı terleme gibi sorunların da önüne geçiliyor. Uzun süreler boyunca giyilen külotlu çoraplar genital bölgenin havasız kalmasına da yol açtığından dolayı sağlık açısından da tavsiye edilmiyor. Bunun yerine gelinlere özel jartiyer takımlarını tercih etmek hem sağlık açısından hem de cinsel çekicilik açısından çok daha avantajlı oluyor. Gelinlere özel destekli jartiyer takım ve modelleri bulunuyor.

Jartiyer Fiyatları

Fantezi iç giyim denildiğinde ilk sırada gelen jartiyer takımlarının fiyatları pek çok kişi tarafından çok yüksek olduğu düşünülüyor. Ancak jartiyer fiyatları sanılanın aksine son derece uygun seviyelerde bulunuyor. Jartiyerin rengine, kumaşına, çeşidine, desenine ve bedenine göre fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Oldukça kaliteli bir üretim aşamasından geçen bu iç giyimler ise bir kere satın alındıktan sonra uzun süreler boyunca kullanılabiliyor. Çok kolay bir şekilde yırtılma ve yıpranma gibi sorunlarla karşılaşılmıyor. Günümüz fantezi iç giyim ürünlerine kıyasla oldukça uygun seviyelerde bulunan jartiyer fiyatları her kadının partnerine özel bir gece yaşatmasına olanak veriyor.

 

Marka: Nightlight Model: TNM7052120716754
Ürün Bacak Bandı Külot Jartiyer ve Sütyen Olmak Üzere Dört Parçadan Oluşur..
291,40 TL 434,40 TL
Vergiler Hariç:269,81 TL
Marka: Nightlight Model: TNM1543463509989
Ürün Bacak Bandı Külot Jartiyer ve Sütyen Olmak Üzere Dört Parçadan Oluşur..
291,40 TL 434,40 TL
Vergiler Hariç:269,81 TL
Marka: Nightlight Model: TNM1300667253624
Ürün Bacak Bandı Külot Jartiyer ve Sütyen Olmak Üzere Dört Parçadan Oluşur..
291,40 TL 434,40 TL
Vergiler Hariç:269,81 TL
Marka: Nightlight Model: TNM9043520923302
Ürün Bacak Bandı Külot Jartiyer ve Sütyen Olmak Üzere Dört Parçadan Oluşur..
291,40 TL 434,40 TL
Vergiler Hariç:269,81 TL
Marka: Leyna Model: TNM3973050461313
%90 Polyester %10 ElastanÜrünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.Gizli paketleme yöntemiyle gönderiyoruz. Kargo üzerinde ürün adı ve içeriği kesinlikle yazmaz.Hijyen koşulları nedeniyle iç giyim ürünlerinde iade ve değişim bulunmamaktadır...
49,90 TL 60,29 TL
Vergiler Hariç:46,20 TL
Marka: Nightlight Model: TNM2083090121173
Dantel Detaylı Leopar Fantezi Jartiyer Takım  Ürün Body Jartiyer ve Çoraplar Olmak ÜZere Üç Parçadan Oluşur..
243,40 TL 362,40 TL
Vergiler Hariç:225,37 TL
Marka: Nightlight Model: TNM7153876697225
Ürün Sütyen Jartiyer Tanga ve Çoraplar Olmak Üzere Dört Parçadan Oluşur..
217,40 TL 323,40 TL
Vergiler Hariç:201,30 TL
Marka: Nightlight Model: TNM4683502763737
Ürün Jartiyer Sütyen ve Çorap Olmak Üzere Üç Parçadan Oluşur..
217,40 TL 323,40 TL
Vergiler Hariç:201,30 TL
Marka: Nightlight Model: TNM1878529573416
Ürün Sütyen Jartiyer Tanga ve Çoraplar Olmak Üzere Dört Parçadan Oluşur..
217,40 TL 323,40 TL
Vergiler Hariç:201,30 TL
Marka: Nightlight Model: TNM5829515627229
Ürün Jartiyer Sütyen ve Çorap Olmak Üzere Üç Parçadan Oluşur..
217,40 TL 323,40 TL
Vergiler Hariç:201,30 TL
Marka: Nightlight Model: TNM9661359220779
Ürün Bacak Bandı Jartiyer Külot ve Sütyen Olmak Üzere Dört Parçadan Oluşur..
259,40 TL 386,40 TL
Vergiler Hariç:240,19 TL
Marka: Mitelove Model: TNM6377389688121
Fantazi Giyim Deri 5li Set Jartiyerli Takım Siyah..
236,42 TL 347,61 TL
Vergiler Hariç:218,91 TL
Marka: Nightlight Model: TNM9363418876696
Fiyonk Detaylı Fantezi Jartiyer Takım Ürün Gecelik Tanga ve Çoraplar Olmak Üzere Üç Parçadan Oluşur ..
239,40 TL 356,40 TL
Vergiler Hariç:221,67 TL
Marka: Mitelove Model: TNM4051909337012
Jartiyer Takım Kırmızı..
98,12 TL 140,16 TL
Vergiler Hariç:90,85 TL
Marka: Mitelove Model: TNM1508214005063
Jartiyer Takım Mavi..
98,12 TL 140,16 TL
Vergiler Hariç:90,85 TL
Marka: Mitelove Model: TNM8019751874522
Jartiyer Takım Mor..
98,12 TL 140,16 TL
Vergiler Hariç:90,85 TL
Marka: Mitelove Model: TNM5275680229936
Jartiyer Takım Turkuaz..
98,12 TL 140,16 TL
Vergiler Hariç:90,85 TL
Marka: Mitelove Model: TNM2289898946259
Jartiyer Takım..
98,12 TL 140,16 TL
Vergiler Hariç:90,85 TL
Marka: Mitelove Model: TNM2277671880502
Jartiyerli Takım Fantazi iç Giyim..
69,72 TL 97,56 TL
Vergiler Hariç:64,56 TL
Marka: Mitelove Model: TNM4255362648654
Kadın Fantezi Jartiyer Takımı Siyah..
62,92 TL 87,36 TL
Vergiler Hariç:58,26 TL
Marka: Mitelove Model: TNM4531492886674
Kadın Fantezi Leopar Korseli Jartiyer Takımı Leopar Desenli..
119,04 TL 171,54 TL
Vergiler Hariç:110,22 TL
Marka: Leyna Model: TNM69748483461
%90 Polyester %10 ElastanÜrünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.Gizli paketleme yöntemiyle gönderiyoruz. Kargo üzerinde ürün adı ve içeriği kesinlikle yazmaz.Hijyen koşulları nedeniyle iç giyim ürünlerinde iade ve değişim bulunmamaktadır...
49,90 TL 60,29 TL
Vergiler Hariç:46,20 TL
Marka: Leyna Model: TNM596814776406
%90 Polyester %10 ElastanÜrünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.Gizli paketleme yöntemiyle gönderiyoruz. Kargo üzerinde ürün adı ve içeriği kesinlikle yazmaz.Hijyen koşulları nedeniyle iç giyim ürünlerinde iade ve değişim bulunmamaktadır...
49,90 TL 60,29 TL
Vergiler Hariç:46,20 TL
Marka: Nightlight Model: TNM8996584353622
Kırmızı Leoparlı Fantazi Jartiyer Takım Ürün Sütyen,Jartiyer,Külot,Tanga ve Çoraplar Olmak Üzere Beş Parçadan Oluşur..
223,40 TL 332,40 TL
Vergiler Hariç:206,85 TL
Marka: Leyna Model: TNM1426800870688
%90 Polyester %10 ElastanÜrünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.Gizli paketleme yöntemiyle gönderiyoruz. Kargo üzerinde ürün adı ve içeriği kesinlikle yazmaz.Hijyen koşulları nedeniyle iç giyim ürünlerinde iade ve değişim bulunmamaktadır...
49,90 TL 60,29 TL
Vergiler Hariç:46,20 TL
Marka: Leyna Model: TNM1069333188911
%90 Polyester %10 ElastanÜrünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.Gizli paketleme yöntemiyle gönderiyoruz. Kargo üzerinde ürün adı ve içeriği kesinlikle yazmaz.Hijyen koşulları nedeniyle iç giyim ürünlerinde iade ve değişim bulunmamaktadır...
49,90 TL 60,29 TL
Vergiler Hariç:46,20 TL
Marka: Leyna Model: TNM3306922096240
%90 Polyester %10 ElastanÜrünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.Gizli paketleme yöntemiyle gönderiyoruz. Kargo üzerinde ürün adı ve içeriği kesinlikle yazmaz.Hijyen koşulları nedeniyle iç giyim ürünlerinde iade ve değişim bulunmamaktadır...
49,90 TL 60,29 TL
Vergiler Hariç:46,20 TL
Marka: Mitelove Model: TNM3258202606434
Lame Deri Jartiyer Takımı Fantazi Giyim Kırmızı..
157,84 TL 229,74 TL
Vergiler Hariç:146,15 TL
Marka: Leyna Model: TNM4278035773859
Beyaz Dantelsiz Jartiyer ÇorabıÜrünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.Gizli paketleme ile hazırlıyoruz. Kargo üzerinde ürün adı ve içeriği kesinlikle yazmaz.Hijyen koşulları nedeniyle iç giyim ürünlerinde iade ve değişim bulunmamaktadır...
29,90 TL 38,29 TL
Vergiler Hariç:27,69 TL
Marka: Leyna Model: TNM6554768081773
Beyaz Eller Kelepçeli Jartiyer Takım%90 Polyester, %10 ElastanJartiyerli Bodysuit, Tanga, Kumaş Kelepçe ve Standart Jartiyer Çorabı olmak üzere 4 parçadan oluşmaktadır.Beyaz Dantelin Verdiği Çekicilik ve Sadeliği Size Yansıtacak Olan Jartiyer Takımı Fantazi İç Giyim Müşterilerinin En Çok Tercih Etti..
119,00 TL 136,30 TL
Vergiler Hariç:110,19 TL
Marka: Leyna Model: TNM1214544678216
Beyaz Fileli Jartiyer Çorabı %90 Polyester, %10 ElastanÜrün 2 Parçadan Oluşmaktadır.Ürünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.Gizli paketleme, kargo üzerinde ürün adı yazmaz.Hijyen koşulları nedeniyle iç giyim ürünlerinde iade ve değişim bulunmamaktadır...
59,00 TL 70,30 TL
Vergiler Hariç:54,63 TL
Marka: Leyna Model: TNM1957579635525
%90 Polyester %10 ElastanÜrünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.Jartiyer tanga ve dantelsiz standart jartiyer çorabı olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.Gizli paketleme ile gönderilir. Kargo üzerinde ürün adı ve içeriği kesinlikle yazmaz.Hijyen koşulları nedeniyle iç gi..
69,90 TL 82,29 TL
Vergiler Hariç:64,72 TL
Marka: Leyna Model: TNM6963354949918
Ürün 3 parçadan oluşmaktadır. Gecelik, Külot ve Standart Düz Kırmızı Çorap.Ürünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.Gizli paketleme, kargo üzerinde ürün adı ve içeriği kesinlikle yazmaz.Hijyen koşulları nedeniyle iç giyim ürünlerinde iade ve değişim bulunmamaktadır...
99,00 TL 114,30 TL
Vergiler Hariç:91,67 TL
Marka: Leyna Model: TNM3767702567161
Kırmızı Jartiyer ve Sütyen Takım%90 Polyester, %10 ElastanJartiyer, Sütyen ve Tanga olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.Ürünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.Gizli paketleme ile gönderilir. Kargoüzerinde ürün adı ve içeriği kesinlikle yazmazHijyen koşulları nedeniyle i..
69,00 TL 81,30 TL
Vergiler Hariç:63,89 TL
Marka: Leyna Model: TNM5547951927013
Ürün 3 parçadan oluşmaktadır. Jartiyerli gecelik, çorap ve tanga.%90 Polyester, %10 ElastanÜrünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.Gizli paketleme ile gönderilir. Kargo üzerinde ürün adı ve içeriği kesinlikle yazmazHijyen koşulları nedeniyle iç giyim ürünlerinde iade ve ..
120,00 TL 137,40 TL
Vergiler Hariç:111,11 TL
Marka: Leyna Model: TNM7771211319134
Ürün 3 parçadan oluşmaktadır. Gecelik, Külot ve Standart Düz Kırmızı Çorap.Ürünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.Gizli paketleme, kargo üzerinde ürün adı ve içeriği kesinlikle yazmaz.Hijyen koşulları nedeniyle iç giyim ürünlerinde iade ve değişim bulunmamaktadır...
109,00 TL 125,30 TL
Vergiler Hariç:100,93 TL
Marka: Leyna Model: TNM3638477801432
Siyah Dantelli Fantezi Jartiyer Takım%90 Polyester, %10 ElastanBüstiyer, Tanga ve Standart Jartiyer Çorabı olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.Ürünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.Gizli paketleme yöntemiyle gönderiyoruz. Kargo üzerinde ürün adı ve içeriği kesinlikle y..
120,00 TL 137,40 TL
Vergiler Hariç:111,11 TL
Marka: Leyna Model: TNM488540551229
Siyah Dantelsiz Jartiyer Çorabı %90 Polyester, %10 ElastanÜrünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.Gizli paketleme yöntemiyle gönderiyoruz. Kargo üzerinde ürün adı ve içeriği kesinlikle yazmaz.Hijyen koşulları nedeniyle iç giyim ürünlerinde iade ve değişim bulunmamaktadır..
25,00 TL 32,90 TL
Vergiler Hariç:23,15 TL
Marka: Leyna Model: TNM8125308336361
Siyah Eller Kelepçeli Jartiyer Takım%90 Polyester, %10 ElastanJartiyerli Bodysuit, Tanga, Kumaş Kelepçe ve Standart Jartiyer Çorabı olmak üzere 4 parçadan oluşmaktadır.Ürünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.Gizli paketleme yöntemiyle gönderiyoruz. Kargo üzerinde ürün ad..
119,00 TL 136,30 TL
Vergiler Hariç:110,19 TL
Marka: Leyna Model: TNM9113260950910
Siyah Fileli Jartiyer Çorabı%90 Polyester, %10 ElastanÜrün 2 parçadan oluşmaktadır.Ürünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.Gizli paketleme yöntemiyle gönderiyoruz. Kargo üzerinde ürün adı ve içeriği kesinlikle yazmaz.Hijyen koşulları nedeniyle iç giyim ürünlerinde iade v..
69,00 TL 81,30 TL
Vergiler Hariç:63,89 TL
Marka: Leyna Model: TNM1657658178946
Siyah Fileli Jartiyer Çorabı %90 Polyester, %10 ElastanÜrün 2 Parçadan Oluşmaktadır.Ürünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.Gizli paketleme yöntemiyle gönderiyoruz. Kargo üzerinde ürün adı ve içeriği kesinlikle yazmaz.Hijyen koşulları nedeniyle iç giyim ürünlerinde iade ..
39,00 TL 48,30 TL
Vergiler Hariç:36,11 TL
Marka: Leyna Model: TNM2311383879600
Siyah Seksi Deri Jartiyer Takım%90 Polyester, %10 ElastanBüstiyer, Tanga ve Dantelsiz Jartiyer Çorabı olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.Ürünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.Gizli paketleme yöntemiyle gönderiyoruz. Kargo üzerinde ürün adı ve içeriği kesinlikle yazmaz..
140,00 TL 159,40 TL
Vergiler Hariç:129,63 TL
Marka: Leyna Model: TNM4645869802104
Siyah Seksi Jartiyer Takım%90 Polyester, %10 ElastanBüstiyer, Tanga ve Standart Dantelsiz Jartiyer Çorabı olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.Ürünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.Gizli paketleme yöntemiyle gönderiyoruz. Kargo üzerinde ürün adı ve içeriği kesinlikle y..
120,00 TL 137,40 TL
Vergiler Hariç:111,11 TL
Marka: Merry See Model: TNM6332533320664
Paket İçeriği : Ürün 2 Parçadan Oluşmaktadır. jartiyer ipler Ürüne Dahildir. Standart Dantelsiz Jartiyer Çorap ürün dahildir.Kumaş Bilgisi : 90% Polyester %10 ElastanÜretim Yeri : TÜRKİYEYıkama Talimatı : 30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
154,44 TL 228,96 TL
Vergiler Hariç:143,00 TL
Marka: Merry See Model: TNM5975713547803
Paket İçeriği : Ürün 2 Parçadan Oluşmaktadır.(1 Çift jartiyer çorabı)Kumaş Bilgisi : 90% Polyester %10 ElastanÜretim Yeri : TÜRKİYEYıkama Talimatı : 30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
22,68 TL 31,32 TL
Vergiler Hariç:21,00 TL
Marka: Merry See Model: TNM955635439822
Paket İçeriği : Ürün 2 Parçadan Oluşmaktadır. Sütyen dahil değildir, Standart Dantelsiz Jartiyer Çorap ürün dahildir.Kumaş Bilgisi : 90% Polyester %10 ElastanÜretim Yeri : TÜRKİYEYıkama Talimatı : 30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
78,84 TL 115,56 TL
Vergiler Hariç:73,00 TL
Marka: Merry See Model: TNM3201084849554
Paket İçeriği : Ürün 3 Parçadan Oluşmaktadır. (Gecelik, Tanga, Çorap) Standart Dantelsiz Jartiyer Çorap ürün dahildir. 2 Adet jartiyer ip ürüne dahildr. Eldivenler Ürüne dahil değildir.Kumaş Bilgisi : 90% Polyester %10 ElastanÜretim Yeri : TÜRKİYEYıkama Talimatı : 30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız..
126,36 TL 186,84 TL
Vergiler Hariç:117,00 TL
Marka: Merry See Model: TNM940680164096
Paket İçeriği : 3 parçadan oluşmaktadır. jartiyer ipi ve kelepçe dahildir. Standart Dantelsiz Jartiyer Çorap ürün dahildir.Kumaş Bilgisi : 90% Polyester %10 ElastanÜretim Yeri : TÜRKİYEYıkama Talimatı : 30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
139,32 TL 206,28 TL
Vergiler Hariç:129,00 TL
Gösterilen: 1 ile 48 arası, toplam: 126 (3 Sayfa)
Çerez Politikası
Çerez Politikası Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.