Kategoriler
Sepet

Jartiyer

Seksi Jartiyer Modelleri

Jartiyer, bir iç giyim türüdür. Kadınların en çok tercih ettiği iç çamaşırlarından olan jartiyerler, çorapları tutturmak adına lastikli bağlar kullanılarak tamamlanır. Jartiyerler, çoğunlukla evlilik hazırlığı içinde olan kişilerin çeyizlerinde bulundurulmaktadır.

İpek çorapların moda dünyasına katılmasıyla ortaya çıkan jartiyerler, zaman içinde birçok farklı formda tasarlanmıştır. İpek kumaşlardan üretilen çorapların bacaktan kayması kadınlar için birçok zorluğu beraberinde getirmekteydi. Bu sorunların giderilmesi adına piyasaya sürülen lastik bantlar sayesinde ipek çoraplar kaymadan rahatlıkla kullanılabilmiştir.

Zamanla farklı model ve kumaşlar ile tasarlanan jartiyerler, daha seksi olmaya ve özel günlerde kullanılmaya başlamıştır. Bel ve basen bölgelerine tutturulan parçalardan oluşan bu iç giyim modellerinin kadınlara seksi bir hava kattığı kuşkusuzdur.

Özel günler ve özel anlara heyecan katan jartiyerler, sıklıkla gelinlik altına kullanılmak üzere tercih edilmektedir. Jartiyerler, her ihtiyaca ve zevke göre çeşitli renk ve modellerde tasarlanmaktadır. İki parçadan oluşan jartiyer takımları, çorap ve çoraplara tutturulan lastikli aksesuar ile tamamlanmaktadır.

Günümüzde jartiyer modelleri, oldukça gelişmiş ve değişmiştir. Özellikle dantel kullanımı son dönemlerde jartiyerlerde oldukça artmıştır. Dantel detaylarla hareketlendirilen ve daha da seksi bir hava kazandırılan bu modeller, üzerine aynı dantel detaylar ile devam eden sütyen, babydoll ya da fantazi gecelikler ile takım halinde piyasaya sunulmaktadır.

Rugan detaylara da yer verilen birçok modelin bulunduğu jartiyer takımları, daha seksi ve ateşli bir görünüm elde edebilmek adına birçok kadın tarafından tercih edilmektedir. Kırmızı jartiyer takımları, bu anlamda ilk akla gelenlerden olsa da jartiyerlerin çok sayıda renk seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca, kostüm şeklinde tasarlanan jartiyer takımları da çok tercih edilen seksi jartiyer takımları arasındadır. Hemşire kostümü ile kombinlenen jartiyerler buna örnek gösterilebilir. Kostüm şeklinde parçalardan ziyade daha sade, şık ancak seksi jartiyer takımları tercih eden kişiler için de etek şeklindeki külotlar ile kombinlenen dantel ya da tül jartiyer takımları da bulunmaktadır.

Jartiyer çoraplar, doğru seçim ve kombinlerle özel anları daha da özel kılan parçalardır. Babydoll ya da geceliklerle kombinlenen jartiyer çorapları, kadınlara çok farklı bir hava katmakta ve bu görüntü hemen herkesçe kışkırtıcı bulunmaktadır. Burada önemli olan nokta, doğru parçayı bulmak ve doğru seçimler yapmaktır.

Teni Moda siz değerli müşterilerine, Seksi Jartiyer Modelleri konusunda pek çok alternatif sunmaktadır. Web sitemizde yer alan jartiyer kategorisinde her bedene, her tarza uygun, birçok marka ve renk seçeneği ile tüm jartiyer modellerine ulaşabilirsiniz.

Jartiyer takımları nasıl giyilir?

Jartiyer takımları kışkırtıcı, baştan çıkarıcı ve zarif olmalarının yanı sıra, bacakların da daha güzel ve seksi görünmesini sağlar. Bu yönüyle oldukça çekici ve rağbet gören modellerdir.

Kadınların dişiliklerini ön plana çıkaran jartiyer takımlarını giymek bazen karmaşık ve zor gibi görünse de aslında oldukça kolaydır. Jartiyer kelime anlamı olarak çorabı tutan lastik bağ demektir. Ancak günümüzde bu işlevinin dışında kadın ve erkekler için çok daha derin anlamlar içermektedir. Jartiyer kullanımı sağlıklı olmasıyla da tercih sebeplerindendir.

Önemli olan nokta doğru jartiyeri en doğru şekilde kullanmaktır.

Genellikle bir jartiyer takımında bulunan parçalar jartiyer, jartiyer çorabı ve külot gibi iç çamaşırlarıdır.

Jartiyer kullanımını karmaşık ve zor bulan kadınların çoğunluğu, jartiyer takımlarını kullanmaya başlayınca, rahatlığı karşısında şaşkınlık yaşamaktadır. Jartiyerlerin stripe adı verilen parçaları vücut şekline göre ayarlanabilen ve uçlarındaki klipsler sayesinde çorabı tutan parçalardır. Bu parçalar, jartiyer modellerine göre ön ve yanlarda ikişer adet olmak üzere dört adetten oluşur.

Genel olarak jartiyer modeli fark etse de stripelerin hizaları aynıdr. Jartiyer tek başınada kullanılabilir ancak bu durumda gstring ya da tanga ile kullanmak daha iyi ve rahat olacaktır. Jartiyerlerin askıları, ön kısıma gelecek şekilde giyilmeli ve tam bel hizasında olmalıdır. Daha sonra kişilerin ne ile kullandığına göre iç çamaşırı jartiyerin üzerine gelecek şekilde ayarlanır.

Çoraplar giyilmeden önce stripeler uzatılarak en uzun mesafe elde edilmelidir.  Jartiyeri ve iç çamaşırından sonra çoraplar giyilirken gergin olmasına özen gösterilmelidir. Bu şekilde giyildikten sonra ön ve arkada bulunan klipsler çoraplara tutturulur ve askı boyları ayarlanarak yeteri kadar gergin olması sağlanır.

Jartiyer kullanımını kolaylaştırmak adına daima iç çamaşırı jartiyerin üzerine giyilmelidir. Böylece acil tuvalet ihtiyacı gibi durumlarda kolaylık sağlanmış olur. Ancak seksi jartiyer modellerinde bu durum pek de önem arz etmemektedir.

Peki, jartiyer takımı seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Jartiyer takımı almaya karar verdiyseniz ilk dikkat etmeniz gereken husus kendi bedeninize uygun jartiyer takımını bulmaktır. Bedeninizden küçük jartiyer takımları sizi seksi görüntüden uzaklaştıracak ve olduğunuzdan kilolu görünmenize sebep olacaktır.

Kilolu kişilerin de jartiyer seçiminde oldukça dikkatli olması gerekir. Kilo problemi olan kişilerin büstiyerli jartiyer modellerine öncelik tanımaları daha doğru olacaktır. Büstiyer modelleri, göbek kısmına kadar vücudu sardıklarından göğüslerin olduğundan dolgun ve dik görünmesini sağlayarak, göbek bölgesindeki fazlalıkları gizleyecektir. Böylelikle daha seksi bir görünüm elde edilebilecektir.

Aynı şekilde kişilerin kendi bedenlerine büyük gelecek jartiyer takımları kullanmaları da seksi görüntüyü gölgeleyerek, vücut hatlarına oturmayan jartiyer takımının komik bir görünüm sağlamasına sebebiyet verecektir.

Gecelikli jartiyer takımları tercih edilirken de vücudu saran ve kişilerin hatlarını belli edecek modellere yönelmek daha sıkı ve seksi bir görünteye ulaşmaya sağlayacaktır. Ayrıca, göğüslerinin daha dolgun durmasını ya da göğüslerinin ön plana çıkmasını isteyen kişiler de büstiyerli jartiyer takımlarından yana tercih yapmalıdır.

Jartiyerlerin modelleri kadar kullanılan jartiyer çorapları da büyük önem arz etmektedir. Örneğin; kalın bacakları olan kişiler dantel ve silikon çoraplardan kaçınmalıdır. Çünkü bu çoraplar yeterince esnek olmadıklarından kötü bir görüntü oluşturabilirler. Aynı şekilde çorabın işlevine de dikkat edilmelidir. Örneğin; jartiyerler ile bir bütünlük ve eşsiz bir görüntü oluşturan dantel şeritli çoraplar, klipsleri tutturabilmek açısından çok daha sağlam ve kullanışlı olacaktır.

Sıradışı jartiyer modelleri denemek istiyorsanız, file kumaşların kullanıldığı jartiyer takımları ya da transparan detayların hâkim olduğu takımları kullanarak daha etkileyici bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kırmızı renk jartiyer takımları, her zaman çok daha baştan çıkartıcı ve heyecanlandırıcıdır. Ateşli bir görünüm için tercihiniz kırmızı renkten yana olmalı. Ancak yine de renk konusunda ten ve saç renginizi de hesaba katmalı ve size en çok yakışacak rengi bulmalısınız.

Jartiyer gecelik modelleri, pek çok alternatif sunsalar da beden konusunda oldukça dikkatli olunmalıdır. Aksi halde pek konforlu bir geceliğe sahip olmak olanaksız olacaktır.

En Ucuz Jartiyer Takımı Fiyatları

Jartiyer fiyatları, ürün çeşitliliğine göre değişkenlik göstermektedir. Jartiyeri tek başına ya da takım olarak satın alabilirsiniz. Jartiyer çorapları, klipsler ayrı şekilde de satılmaktadır. Ürün marka, kumaş, beden ve renk çeşitlerine göre fiyatlandırılsa da çok uygun fiyatlara jartiyer takımları edinebilmek mümkündür. Büstiyerli, babydoll, gecelik ve tangalı jartiyer takımlarının tamamı farklı şekilde fiyatlandırılmaktadır.

Web sitemiz Jartiyer kategorisine girip, her bütçeye, zevk ve bedene uygun jartiyer ve jartiyer takımlarına ulaşabilirsiniz. Oldukça geniş ve faturalandırılmış ürün yelpazesi ile güvenli ve keyifli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Jartiyer Nedir?

İç çamaşır ve fantezi iç giyim modellerinden biri de Jartiyer'dir. Kadınların genellikle jartiyer çoraplarını tutucu olarak kullandığı lastikli bantlardır. İpek çorapların piyasaya çıkmasıyla birlikte jartiyerler kullanılmaya başlanmıştır. Gelinliğin altında kullanıldığı gibi günlük hayatta etek ve elbise altında da kullanılır. Fantazi Giyim tarafında da yerini alan jartiyerler, cesur kadınlar en çok tercih ettiği sexy fantazi iç giyim modeli olarak arasında ön plana çıkıyor.

Jartiyer Nasıl Giyilir?

Jartiyerlerde 2 önde, 2 arkada dört adet stripe yer alır. Bu stripe'lar ile çorap boyu kişiye göre ayarlanır. Stripe'ları çoraba tuttururken, çorap yukarı doğru çekilmemelidir. Yoksa bu durumda çorap aşağı iner ve rahatızlık verir. Bu durumun yaşanmaması için mandallar doğru şekilde bağlanmasına özen gösterilmelidir. Mandalsız olduğu gibi bir çok çeşit farklı modelleri de vardır.

Jartiyer Modelleri Hangileridir?

Genellikle piyasada fileli, dantelli modelleri yer alır. Kişilerin zevklerine göre dantelli jartiyer takımları ya da sadece fileli jartiyer çorabı tercih edilibiliyor. Genellikle siyah jartiyer modelleri tercih edilse de kırmızı ve beyaz jartiyer takımları da ilgi görüyor. Siz de hemen sitemizden tüm jartiyer modelleri inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Jartiyer Markaları Hangileridir?

Sitemizde en çok jartiyer markalarının başında Merry See Jartiyer, Nightlight Jartiyer, Vixson Jartiyer yer alıyor. En ucuz fiyatlarla jartiyer markalarına sahip olmak için tenimoda.com'u ziyaret edebilirsiniz.

Beyaz Etekli Jartiyer + Çorap Hedi̇yeli̇ Beyaz Etekli Jartiyer + Çorap Hedi̇yeli̇
-17 %
Marka: Merry See Model: TNM989558
Paket İçeriğiÜrün 2 Parçadan Oluşmaktadır. Sütyen dahil değildir, Standart Dantelsiz Jartiyer Çorap ürün dahildir.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
37,31 ₺ 44,81 ₺
Vergiler Hariç:34,55 ₺
Beyaz Kurdeleli Kırmızı Jartiyer
-6 %
Marka: Vixson Model: TNM153190
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ  ÜRÜN KODU0968MARKAÜRETİM YERİTürkiyeÜRÜN TÜRÜJartiyer TakımPAKET İÇERİĞİ1 X Külot1 X JartiyerÇorap Hediyemizdir.ÜRÜN RENGİKırmızıBEDEN SEÇENEKLERİS - M - LKUMAŞ ÖZELLİĞİ95% Polyester - 5% ElastanYIKAMA TALİMATIÜrünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.TES..
44,91 ₺ 47,97 ₺
Vergiler Hariç:41,59 ₺
Beyaz Kurdeleli Siyah Jartiyer
-6 %
Marka: Vixson Model: TNM871253
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ  ÜRÜN KODU0967MARKAÜRETİM YERİTürkiyeÜRÜN TÜRÜJartiyer TakımPAKET İÇERİĞİ1 X Külot1 X JartiyerÇorap Hediyemizdir.ÜRÜN RENGİSİYAHBEDEN SEÇENEKLERİS - M - LKUMAŞ ÖZELLİĞİ95% Polyester - 5% ElastanYIKAMA TALİMATIÜrünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.TESLİ..
44,91 ₺ 47,97 ₺
Vergiler Hariç:41,59 ₺
Büyük Beden Jartiyer Takım+ Çorap Hedi̇yeli̇ Büyük Beden Jartiyer Takım+ Çorap Hedi̇yeli̇
-18 %
Marka: Merry See Model: TNM211849
Paket İçeriği3 Parçadan oluşmaktadır. (babydoll, string, kelepçe) Standart Dantelsiz Jartiyer Çorap ürün dahildir.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
81,31 ₺ 98,81 ₺
Vergiler Hariç:75,29 ₺
Çift Şeritli Jartiyer Aksesuarı
-3 %
Marka: Vixson Model: TNM527340
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ  ÜRÜN KODU9017MARKAÜRETİM YERİTürkiyeÜRÜN TÜRÜJartiyer Aksesuarı PAKET İÇERİĞİ1 X Jartiyer Aksesuarı Üst Parça Dahil Değildir.ÜRÜN RENGİSiyahBEDEN SEÇENEKLERİS - M - L KUMAŞ ÖZELLİĞİ85%Polyester - %15 ElastanYIKAMA TALİMATIÜrünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak k..
35,01 ₺ 36,27 ₺
Vergiler Hariç:32,41 ₺
Dantel Detaylı Leopar Fantezi Jartiyer
-18 %
Marka: Nightlight Model: TNM276964
Dantel Detaylı Leopar Fantezi Jartiyer TakımÜrün Body Jartiyer ve Çoraplar Olmak ÜZere Üç Parçadan Oluşur..
88,21 ₺ 107,86 ₺
Vergiler Hariç:81,68 ₺
Kırmızı Dantel Jartiyer Takım+ Çorap Hedi̇yeli̇
-17 %
Marka: Merry See Model: TNM144576
Paket İçeriğiÜrün 2 Parçadan Oluşmaktadır. Standart Dantelsiz Jartiyer Çorap ürün dahildir.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
57,11 ₺ 69,11 ₺
Vergiler Hariç:52,88 ₺
Kırmızı File Silikonlu Dantelli Jartiyer Çorap Kırmızı File Silikonlu Dantelli Jartiyer Çorap
-17 %
Marka: Merry See Model: TNM250995
Paket İçeriğiDantel bölümü silikonlu olup kayma yapmaz.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
37,31 ₺ 44,81 ₺
Vergiler Hariç:34,55 ₺
Kırmızı Fiyonklu Şık Jartiyer Çorabı
-15 %
Marka: Merry See Model: TNM639848
Paket İçeriğiÜrün 2 Parçadan Oluşmaktadır.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
20,81 ₺ 24,56 ₺
Vergiler Hariç:19,27 ₺
Kırmızı Jartiyerli Özel Bölgeleri Açık Gecelik+ Çorap Hedi̇yeli̇ Kırmızı Jartiyerli Özel Bölgeleri Açık Gecelik+ Çorap Hedi̇yeli̇
-18 %
Marka: Merry See Model: TNM198866
Paket İçeriği1 Parçadan oluşmaktadır. (Jartiyer ipler dahildir.) Standart Dantelsiz Jartiyer Çorap ürün dahildir.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
70,31 ₺ 85,31 ₺
Vergiler Hariç:65,11 ₺
Kırmızı Kadife Jartiyer Takım Kırmızı Kadife Jartiyer Takım
-18 %
Marka: Merry See Model: TNM478219
Paket İçeriğiÜrün 2 Parçadan Oluşmaktadır. ( Kırmızı Çorap, Jartiyer) Standart Dantelsiz Jartiyer Çorap ürün dahildir.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
92,30 ₺ 112,30 ₺
Vergiler Hariç:85,47 ₺
Leyna Beyaz Eller Kelepçeli Jartiyer Takım TM8139 Leyna Beyaz Eller Kelepçeli Jartiyer Takım TM8139
-20 %
Marka: Leyna Model: TM81397474
Beyaz Eller Kelepçeli Jartiyer Takım%90 Polyester, %10 ElastanJartiyerli Bodysuit, Tanga, Kumaş Kelepçe ve Standart Jartiyer Çorabı olmak üzere 4 parçadan oluşmaktadır.Beyaz Dantelin Verdiği Çekicilik ve Sadeliği Size Yansıtacak Olan Jartiyer Takımı Fantazi İç Giyim Müşterilerinin En Çok Tercih Etti..
79,00 ₺ 99,00 ₺
Vergiler Hariç:73,15 ₺
Leyna Beyaz Seksi Jartiyer Takım TM1026 Leyna Beyaz Seksi Jartiyer Takım TM1026
-17 %
Marka: Leyna Model: TNM174197
Beyaz Seksi Jartiyer Takım%90 Polyester, %10 ElastanGelinliklerin alt kısmına giyilmesi konusunda da tercih edilen jartiyerler günümüzde farklı model ve renk seçenekleri ile oldukça fazla dikkat çekmektedir. Özel anlar için tercih edilebileceği gibi günlük kullanımlar için de oldukça tercih edilen b..
59,31 ₺ 71,81 ₺
Vergiler Hariç:54,92 ₺
Leyna Beyaz Seksi Jartiyer Takım TM8128 Leyna Beyaz Seksi Jartiyer Takım TM8128
-20 %
Marka: Leyna Model: 1066028986119764
Beyaz Seksi Jartiyer Takım%90 Polyester, %10 ElastanÜrünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.Büstiyer, Tanga ve Standart Jartiyer Çorabı olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.Gizli paketleme yöntemiyle gönderiyoruz. Kargo üzerinde ürün adı ve içeriği kesinlikle yazmaz...
79,00 ₺ 99,00 ₺
Vergiler Hariç:73,15 ₺
Leyna Kırmızı Eller Kelepçeli Jartiyer Takım TM8139 Leyna Kırmızı Eller Kelepçeli Jartiyer Takım TM8139
-20 %
Marka: Leyna Model: TM81394579
Kırmızı Eller Kelepçeli Jartiyer Takım%90 Polyester, %10 ElastanJartiyerli Bodysuit, Tanga, Kumaş Kelepçe ve Standart Jartiyer Çorabı olmak üzere 4 parçadan oluşmaktadır.Ürünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.Gizli paketleme ile hazırlıyoruz. Kargo üzerinde ürün adı ve ..
79,00 ₺ 99,00 ₺
Vergiler Hariç:73,15 ₺
Leyna Kırmızı Seksi Jartiyer Takım TM0977 Leyna Kırmızı Seksi Jartiyer Takım TM0977
-24 %
Marka: Leyna Model: 1071236694016840
Kırmızı Seksi Jartiyer Takım%90 Polyester, %10 ElastanBody, Tanga ve Standart Jartiyer çorabı olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.Ürünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.Gizli paketleme ile hazırlıyoruz. Kargo üzerinde ürün adı ve içeriği kesinlikle yazmaz.Hijyen koşulla..
59,90 ₺ 79,00 ₺
Vergiler Hariç:55,46 ₺
Leyna Seksi Deri Siyah Jartiyer Takım TM8001 Leyna Seksi Deri Siyah Jartiyer Takım TM8001
-26 %
Marka: Leyna Model: 1016016296827384
Seksi Deri Fantazi Jartiyer Takım%90 Polyester, %10 ElastanBüstiyer, Tanga ve Standart Jartiyer Çorabı olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.En çok satan ürünlerimiz arasında yerini almıştır.Ürünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.Gizli paketleme yöntemiyle gönderiyoruz. K..
110,00 ₺ 149,00 ₺
Vergiler Hariç:101,85 ₺
Leyna Siyah Dantelli Seksi Jartiyer Takım TM8209 Leyna Siyah Dantelli Seksi Jartiyer Takım TM8209
-37 %
Marka: Leyna Model: 1083199386217775
Siyah Dantelli Seksi Jartiyer Takım%90 Polyester, %10 ElastanBüstiyer, Tanga, Mini Dantelli Etek ve Standart Jartiyer Çorabı olmak üzere 4 parçadan oluşmaktadır.Ürünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.Gizli paketleme yöntemiyle gönderiyoruz. Kargo üzerinde ürün adı ve iç..
119,00 ₺ 189,00 ₺
Vergiler Hariç:110,19 ₺
Leyna Siyah Eller Kelepçeli Jartiyer Takım TM8139 Leyna Siyah Eller Kelepçeli Jartiyer Takım TM8139
-20 %
Marka: Leyna Model: TM81397473
Siyah Eller Kelepçeli Jartiyer Takım%90 Polyester, %10 ElastanJartiyerli Bodysuit, Tanga, Kumaş Kelepçe ve Standart Jartiyer Çorabı olmak üzere 4 parçadan oluşmaktadır.Ürünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.Gizli paketleme yöntemiyle gönderiyoruz. Kargo üzerinde ürün ad..
79,00 ₺ 99,00 ₺
Vergiler Hariç:73,15 ₺
Leyna Siyah Seksi Deri Görünümlü Jartiyer Takım TM8025 Leyna Siyah Seksi Deri Görünümlü Jartiyer Takım TM8025
-25 %
Marka: Leyna Model: 1020016296827401
Siyah Seksi Deri Jartiyer Takım%90 Polyester, %10 ElastanBüstiyer, Deri Görünümlü Sütyen, Tanga ve Standart Jartiyer Çorap olmak üzere 4 parçadan oluşmaktadır.Ürünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.Gizli paketleme yöntemiyle gönderiyoruz. Kargo üzerinde ürün adı ve içer..
89,00 ₺ 119,00 ₺
Vergiler Hariç:82,41 ₺
Leyna Siyah Seksi Deri Jartiyer Takım TM8027 Leyna Siyah Seksi Deri Jartiyer Takım TM8027
-25 %
Marka: Leyna Model: 1022016296827405
Siyah Seksi Deri Jartiyer Takım%90 Polyester, %10 ElastanBüstiyer, Tanga ve Dantelsiz Jartiyer Çorabı olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.Ürünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.Gizli paketleme yöntemiyle gönderiyoruz. Kargo üzerinde ürün adı ve içeriği kesinlikle yazmaz..
89,00 ₺ 119,00 ₺
Vergiler Hariç:82,41 ₺
Leyna Siyah Seksi Jartiyer Takım TM1341 Leyna Siyah Seksi Jartiyer Takım TM1341
-17 %
Marka: Leyna Model: TNM742617
Kırmızı Seksi Tasarım Fantazi Elbise%90 Polyester, %10 ElastanÜrün 2 Parçadan Oluşmaktadır. 4 adet jartiyer ip ürüne dahildir. Standart Dantelsiz Jartiyer Çorap ürün dahildir.Ürünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.Gizli paketleme yöntemiyle gönderiyoruz. Kargo üzerinde ..
46,11 ₺ 55,61 ₺
Vergiler Hariç:42,70 ₺
Leyna Siyah Seksi Jartiyer Takım TM8128 Leyna Siyah Seksi Jartiyer Takım TM8128
-20 %
Marka: Leyna Model: 1083199386119766
Siyah Seksi Jartiyer Takım%90 Polyester, %10 ElastanBüstiyer, Tanga ve Standart Dantelsiz Jartiyer Çorabı  olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.Ürünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.Gizli paketleme yöntemiyle gönderiyoruz. Kargo üzerinde ürün adı ve içeriği kesinli..
79,00 ₺ 99,00 ₺
Vergiler Hariç:73,15 ₺
Merry See Beyaz Düz Silikonlu Dantelli Jartiyer Çorap MS2222-1
-16 %
Marka: Merry See Model: TNM184167
Paket İçeriğiDantel bölümü silikonlu olup kayma yapmaz.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
26,31 ₺ 31,31 ₺
Vergiler Hariç:24,36 ₺
Merry See Beyaz File Silikonlu Dantelli Jartiyer Çorap MS1111-1
-17 %
Marka: Merry See Model: TNM781360
Paket İçeriğiDantel bölümü silikonlu olup kayma yapmaz.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
37,31 ₺ 44,81 ₺
Vergiler Hariç:34,55 ₺
Merry See Beyaz Jartiyer Takım+ Çorap Hedi̇yeli̇ MS1201-1 Merry See Beyaz Jartiyer Takım+ Çorap Hedi̇yeli̇ MS1201-1
-17 %
Marka: Merry See Model: TNM300253
Paket İçeriğiÜrün 2 Parçadan Oluşmaktadır. (Jartiyer, String, 8 adet jartiyer ip ürüne dahildir.) Standart Dantelsiz Jartiyer Çorap ürün dahildir.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayını..
46,11 ₺ 55,61 ₺
Vergiler Hariç:42,70 ₺
Merry See Beyaz Jartiyer+ Çorap Hedi̇yeli̇ MS1041 Merry See Beyaz Jartiyer+ Çorap Hedi̇yeli̇ MS1041
-17 %
Marka: Merry See Model: TNM998424
Paket İçeriğiÜrün 2 Parçadan Oluşmaktadır. (Jartiyer ve Külottan oluşmaktadır) Eldivenler ürüne dahil degildir. Standart Dantelsiz Jartiyer Çorap ürün dahildir.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıc..
37,31 ₺ 44,81 ₺
Vergiler Hariç:34,55 ₺
Merry See Beyaz Jartiyerli Özel Bölgeleri Açık Gecelik+ Çorap Hedi̇yeli̇ MS1150 Merry See Beyaz Jartiyerli Özel Bölgeleri Açık Gecelik+ Çorap Hedi̇yeli̇ MS1150
-18 %
Marka: Merry See Model: TNM807161
Paket İçeriği2 Parçadan oluşmaktadır. (Jartiyer ipler dahildir.) Standart Dantelsiz Jartiyer Çorap ürün dahildir.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
70,31 ₺ 85,31 ₺
Vergiler Hariç:65,11 ₺
Merry See Beyaz Seksi Jartiyer Takım+ Çorap Hedi̇yeli̇ MS1341-1 Merry See Beyaz Seksi Jartiyer Takım+ Çorap Hedi̇yeli̇ MS1341-1
-17 %
Marka: Merry See Model: TNM653332
Paket İçeriğiÜrün 3 Parçadan Oluşmaktadır. 4 adet jartiyer ip ürüne dahildir. Standart Dantelsiz Jartiyer Çorap ürün dahildir.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
46,11 ₺ 55,61 ₺
Vergiler Hariç:42,70 ₺
Merry See Bustiyer Jartiyer Takım MS1003-2
-18 %
Marka: Merry See Model: TNM767094
Paket İçeriğiÜrün 4 Parçadan Oluşmaktadır. ( üst, eldivenler,çorap, string)Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
136,31 ₺ 166,30 ₺
Vergiler Hariç:126,21 ₺
Merry See Büyük Beden Dantel Jartiyerli Gecelik+ Çorap Hedi̇yeli̇ MS1513P Merry See Büyük Beden Dantel Jartiyerli Gecelik+ Çorap Hedi̇yeli̇ MS1513P
-18 %
Marka: Merry See Model: TNM532223
Paket İçeriğiÜrün 2 Parçadan Oluşmaktadır. (Gecelik , Külot)Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
81,31 ₺ 98,81 ₺
Vergiler Hariç:75,29 ₺
Merry See Büyük Beden Jartiyer Takımları+ Çorap Hedi̇yeli̇ MS1091-1P Merry See Büyük Beden Jartiyer Takımları+ Çorap Hedi̇yeli̇ MS1091-1P
-18 %
Marka: Merry See Model: TNM128847
Paket İçeriğiÜrün 4 Parçadan Oluşmaktadır. (baybdoll, string, dantel kelepçe) Standart Dantelsiz Jartiyer Çorap ürün dahildir.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
81,31 ₺ 98,81 ₺
Vergiler Hariç:75,29 ₺
Merry See Büyük Beden Kırmızı Jartiyerli Özel Bölgeleri Açık Gecelik+ Çorap Hedi̇yeli̇ MS1150-2P Merry See Büyük Beden Kırmızı Jartiyerli Özel Bölgeleri Açık Gecelik+ Çorap Hedi̇yeli̇ MS1150-2P
-18 %
Marka: Merry See Model: TNM153950
Paket İçeriğiÜrün 2 Parçadan Oluşmaktadır. Standart Dantelsiz Çorap Ürüne Dahildir.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
70,31 ₺ 85,31 ₺
Vergiler Hariç:65,11 ₺
Merry See Büyük Beden Siyah Jartiyerli Özel Bölgeleri Açık Gecelik+ Çorap Hedi̇yeli̇
-18 %
Marka: Merry See Model: TNM700883
Paket İçeriğiÜrün 2 Parçadan Oluşmaktadır. Standart Dantelsiz Çorap Ürüne Dahildir.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
70,31 ₺ 85,31 ₺
Vergiler Hariç:65,11 ₺
Merry See Dantelli Jartiyer Takımı+ Çorap Hedi̇yeli̇ MS1130 Merry See Dantelli Jartiyer Takımı+ Çorap Hedi̇yeli̇ MS1130
-17 %
Marka: Merry See Model: TNM211555
Paket İçeriğiÜrün 1 Parçadan Oluşmaktadır. Standart Dantelsiz Jartiyer Çorap ürün dahildir.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
48,31 ₺ 58,31 ₺
Vergiler Hariç:44,73 ₺
Merry See Deri Fermuarlı Jartiyer Takım+ Çorap Hedi̇yeli̇ MS9317 Merry See Deri Fermuarlı Jartiyer Takım+ Çorap Hedi̇yeli̇ MS9317
-18 %
Marka: Merry See Model: TNM391750
Paket İçeriğiÜrün 3 Parçadan Oluşmaktadır. (Büstiyer, string, jartiyer ipler) Standart Dantelsiz Jartiyer Çorap ürün dahildir.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
92,30 ₺ 112,30 ₺
Vergiler Hariç:85,47 ₺
Merry See Deri Jartiyer Külot Takım+ Çorap Hedi̇yeli̇ MS1042 Merry See Deri Jartiyer Külot Takım+ Çorap Hedi̇yeli̇ MS1042
-17 %
Marka: Merry See Model: TNM918738
Paket İçeriğiÜrün 2 Parçadan Oluşmaktadır. (Sütyen Ürüne dahil değildir.) Standart Dantelsiz Jartiyer Çorap ürün dahildir.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
46,11 ₺ 55,61 ₺
Vergiler Hariç:42,70 ₺
Merry See Deri Jartiyer Takım + Çorap Hedi̇yeli̇ MS9151 Merry See Deri Jartiyer Takım + Çorap Hedi̇yeli̇ MS9151
-18 %
Marka: Merry See Model: TNM818214
Paket İçeriğiÜrün 3 Parçadan Oluşmaktadır. Standart Dantelsiz Jartiyer Çorap ürün dahildir.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
81,31 ₺ 98,81 ₺
Vergiler Hariç:75,29 ₺
Merry See Deri Jartiyerli Gecelik Takım+ Çorap Hedi̇yeli̇ MS2659 Merry See Deri Jartiyerli Gecelik Takım+ Çorap Hedi̇yeli̇ MS2659
-18 %
Marka: Merry See Model: TNM940764
Paket İçeriğiÜrün 2 Parçadan Oluşmaktadır. Standart Dantelsiz Çorap Ürüne Dahildir.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
92,30 ₺ 112,30 ₺
Vergiler Hariç:85,47 ₺
Merry See Fantazi Jartiyerli Dantel Gecelik+ Çorap Hedi̇yeli̇ MS8561 Merry See Fantazi Jartiyerli Dantel Gecelik+ Çorap Hedi̇yeli̇ MS8561
-18 %
Marka: Merry See Model: TNM612597
Paket İçeriğiÜrün 4 parçadan oluşmaktadır. (Gecelik, Tanga, Bogazlık, Çoraplar) Standart Dantelsiz Jartiyer Çorap ürün dahildir.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
81,31 ₺ 98,81 ₺
Vergiler Hariç:75,29 ₺
Merry See Fantazi Kırmızı Parlak Jartiyer Takım+ Çorap Hedi̇yeli̇ MS1103 Merry See Fantazi Kırmızı Parlak Jartiyer Takım+ Çorap Hedi̇yeli̇ MS1103
-18 %
Marka: Merry See Model: TNM365980
Paket İçeriğiÜrün 2 parçadan oluşmaktadır. (külot, Gecelik) Standart Dantelsiz Jartiyer Çorap ürün dahildir.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
70,31 ₺ 85,31 ₺
Vergiler Hariç:65,11 ₺
Merry See Geniş File Jartiyer Çorabı Kırmızı MS7905-Kırmızı
-16 %
Marka: Merry See Model: TNM786282
Paket İçeriğiÜrün 2 parçadan oluşmaktadır.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
26,31 ₺ 31,31 ₺
Vergiler Hariç:24,36 ₺
Merry See Kadife Seksi Jartiyer Takım Kırmızı MS3305-Kırmızı Merry See Kadife Seksi Jartiyer Takım Kırmızı MS3305-Kırmızı
-18 %
Marka: Merry See Model: TNM967113
Paket İçeriğiÜrün 3 parçadan oluşmaktadır. (Sütyen, Külot, Dantelsiz Çorap). Standart Dantelsiz Jartiyer Çorap ürün dahildir.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
92,30 ₺ 112,30 ₺
Vergiler Hariç:85,47 ₺
Merry See Kırmızı Dantelsiz Jartiyer Çorabı MS5555-3 Merry See Kırmızı Dantelsiz Jartiyer Çorabı MS5555-3
-13 %
Marka: Merry See Model: TNM880323
Paket İçeriğiÜrün 2 Parçadan Oluşmaktadır.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
13,11 ₺ 15,11 ₺
Vergiler Hariç:12,14 ₺
Merry See Kırmızı Düz Silikonlu Dantelli Jartiyer Çorap MS2222-3
-16 %
Marka: Merry See Model: TNM744242
Paket İçeriğiDantel bölümü silikonlu olup kayma yapmaz.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
26,31 ₺ 31,31 ₺
Vergiler Hariç:24,36 ₺
Merry See Kırmızı Jartiyer Takım MS2668 Merry See Kırmızı Jartiyer Takım MS2668
-18 %
Marka: Merry See Model: TNM823903
Paket İçeriğiÜrün 2 Parçadan Oluşmaktadır.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
92,30 ₺ 112,30 ₺
Vergiler Hariç:85,47 ₺
Merry See Kırmızı Jartiyer Takım+ Çorap Hedi̇yeli̇ MS1201-3 Merry See Kırmızı Jartiyer Takım+ Çorap Hedi̇yeli̇ MS1201-3
-17 %
Marka: Merry See Model: TNM808145
Paket İçeriği Kırmızı Jartiyer Takım Ürün 2 Parçadan Oluşmaktadır. (Jartiyer, String, 8 adet jartiyer ip ürüne dahildir.) Standart Dantelsiz Jartiyer Çorap ürün dahildir.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakını..
46,11 ₺ 55,61 ₺
Vergiler Hariç:42,70 ₺
Merry See Kırmızı Jartiyerli Gecelik Takım+ Çorap Hedi̇yeli̇ MS2657-1 Merry See Kırmızı Jartiyerli Gecelik Takım+ Çorap Hedi̇yeli̇ MS2657-1
-18 %
Marka: Merry See Model: TNM556575
Paket İçeriğiÜrün 2 Parçadan Oluşmaktadır. (Gecelik) Standart Dantelsiz Jartiyer Çorap ürün dahildir.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
81,31 ₺ 98,81 ₺
Vergiler Hariç:75,29 ₺
Gösterilen: 1 ile 48 arası, toplam: 120 (3 Sayfa)
Çerez Politikası
Çerez Politikası Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.