Kategoriler
Sepet

Bikini

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte denize ve havuza girmek için mutlaka bir bikini takımı gerekiyor. Özellikle son dönemlerde ortaya çıkan yeni bikini modelleri sayesinde bikiniler çok daha fazla çeşitlilikte bulunabiliyor. Bütün senenin yorgunluğunu atmak ve güzel fotoğraflar çektirmek için en yeni bikini modelleri tercih ediliyor. Bu konuda kadınların en iyi bikiniyi seçme eğilimlerinden dolayı da her geçen gün yeni bikini modeli ortaya çıkıyor. Brazilian bikini, tanga bikini ve yüksek bel bikini gibi modellerin haricinde daha pek çok bikini modelleri raflarda yerlerini alıyor.

Bikini Modelleri Nelerdir?

Günümüzde bikini modellerine bakacak olursak birçok kategoriye ayrıldığını görebiliriz. Özellikle bu konuda tamamen kadınlara özel yüzlerce bikini modeli bulunuyor. Bunların arasından bazı modeller ise diğerlerine kıyasla çok daha fazla tercih ediliyor. Özellikle bikini modelleri yanında bikinilerin renkleri de bikini seçimini etkiliyor. Her model her kadına uymadığı gibi her renk de uymayabiliyor. Her ne kadar siyah bikini ve beyaz bikini en çok tercih edilenler arasında yer alsa da saç rengi ve ten rengi gibi faktörler bikini rengini büyük ölçüde etkiliyor. Son dönemlerde ise kadınların en çok tercih ettiği bikini modellerine göz atacak olursak şu şekilde sıralayabiliriz:

Yüksel Bel Bikini

Kullanımı en rahat bikini modellerinden biri olan yüksel bel bikini üst gövdesi uzun olan ya da bacak boyu kısa olan kadınlar için oldukça uygun oluyor. Diğer bikinilere göre alt kısmı biraz daha uzun olan bu bikini modeli çeşitli desenler ve renkler ile birlikte son derece gösterişli olabiliyor. Kadınlar ise genel olarak çizgili ve puantiye desenleri tercih ediyor. Yüksek bel bikini nostaljik havası ile pek çok kişinin gözdesi oluyor.

Şortlu Bikini

Şortlu bikini özellikle vücut hatları belirgin olan yani düz hatlara sahip olmayan kişiler için tercih ediliyor. Özellikle de kalça bölgesi geniş olan kadınların kullandığı görülüyor. Farklı desenler ve renkler ile birlikte son derece seksi bir görünüm katan şortlu bikini modelleri bu yaz en çok tercih edilenler arasında yerini alıyor.

Tanga Bikini

Yaza biraz daha seksi giriş yapmak isteyenlerin tercih edeceği tanga bikini son dönemlerde kadınların gözdesi oluyor. Vücut hatları belirgin olan kadınların tercih edebileceği tanga bikini ince ipleri ve seksi tasarımı ile birlikte görenlerin bir daha bakacağı türden oluyor. Çeşitli dantel detayları ve modelleriyle kendi içerisinde yüzlerce farklı modeli yer alıyor.

Etekli Bikini

Etekli bikini genel olarak kalçayı kapatması ile birlikte biraz daha farklı bir tasarımda bulunuyor. Hem bikini hem de yaz havasında giymek için alınabilen etekli bikini yüksek bel şeklinde yer alıyor. Uygun vücut hatlarında oldukça seksi bir görünüm katan bu bikini modeline mutlaka göz atmalısınız.

Brazilian Bikini

Brazilian bikini modeli son dönemlerde en çok aranan modeller arasında yer alıyor. Özel tasarımı ile birlikte göz alıcı olan bu bikini modeli alt kısımda çok şık duruyor. Kalçayı tamamen kapatmaması ve rahatlığı ile birlikte kadınların yaza bomba gibi girmesini sağlıyor. Oldukça sade bir tasarıma sahip olan Brazilian bikini modelini özellikle siyah bikini ya da beyaz bikini renklerinde tercih edebilirsiniz.

Mikro Bikini

Bikini modelleri arasında oldukça seksi model olan mikro bikini çok az bir kumaş yapısına sahip oluyor. İnce ip tasarımı ile birlikte kadınların çok daha gösterişli olmasını sağlayan mikro bikini pek çok kişi tarafından tanga ile karıştırılıyor. G-String modellerine yakın olmasıyla da biliniyor.

Vücut Tipine Göre Bikini Nasıl Seçilir?

Kadın bikini modelleri genel olarak vücut tipine göre tercih ediliyor. Vücut hatlarının nasıl olduğuna bağlı olarak değişen modeller sayesinde kadınlar kendilerine en uygun bikini modelini seçiyor. Böylelikle de şık bir görünüm elde ediyorlar. Bu noktada bikini üst bölümleri her ne kadar çok fazla değişmese de bikini alt kısımları kadından kadına değişebiliyor. Farklı bikini modelleri ile birlikte kalçaların daha seksi görünmesi sağlanıyor.

Küçük Göğüslü Kadınlar İçin Bikini Seçimi

Küçük göğüs yapısına sahip olan kadınların üçgen bikini modellerine yönelmesi gerekiyor. Bunun yanında fırfırlı modeller de küçük göğüslü kadınlara uygun oluyor. Göğüslerin çok daha dolgun gözükmesi için balenli ve dolgulu bikini üst modellerini tercih etmek gerekiyor.

Büyük Göğüslü Kadınlar İçin Bikini Seçimi

Büyük göğüslü kadınların ise bikini modelleri arasından çok seçici davranması gerekiyor. Özellikle vücudu ince olan kadınlar için bikini üst ve alt bedenlerin birbiri ile uymadığı görülebiliyor. Bu noktada ise bikini üstünü büyük beden ve bikini altını da küçük beden tercih etmelisiniz. Askılı bikini modelleri ya da boyundan ve arkadan bağlamalı bikini modelleri bu vücut tipine sahip kadınlar için oldukça iyi tercihlerden oluyor.

Uzun Bacaklı Kadınlar İçin Bikini Seçimi

Uzun bacaklı kadınların bikini tercihinde upuzun görünmemeleri için canlı renkler seçmesi gerekiyor. Beyaz bikini gibi canlı ve açık renkler uzun görüntüyü alıyor. Ancak siyah bikini gibi koyu ve dikey renkler bacakların uzunluğunu bariz gösteriyor. Model tercihinde ise şortlu bikini ya da tropikal desenli bikiniler uzun bacakları orantılı bir şekilde göstermeye yardımcı oluyor.

Kısa Bacaklı Kadınlar İçin Bikini Seçimi

Kısa bacaklı kadınların ise yüksek bel bikini modellerini veya mayokini modellerini tercih etmesi tavsiye ediliyor. Bunun yanında bacakları biraz daha uzun göstermek ve kısa görüntüyü almak için koyu ve dikey renklerde bikinileri seçmek gerekiyor. Siyah bikini gibi koyu tonlarda bikini modelleri vücudu orantılı ve uzun gösteriyor. Ayrıca desenli bir bikini üst ve sade bikini altı ile birlikte şık bir görüntü elde edilebiliyor.

Kum Saati Vücut Tipi İçin Bikini Seçimi

Kum saati vücut tipine sahip olan kadınların ise neredeyse bütün bikini modellerini gönül rahatlığı ile tercih edebileceğini söyleyebiliriz. Ancak tek parça bikini modellerini ya da mayokini modellerini seçerken vücudunuza tam oturması gerektiğini unutmamalısınız. Aksi halde vücudunuzun daha kıvrımlı görünmesini sağlarsınız. Kum saati vücut tipine sahip olduğunuz için straplez modellerinden de uzak durmalısınız. Bu modeller göğüs bölgenizi düzleştirdiği için sizin vücut tipinize uygun değildir.

Dikdörtgen Vücut Tipi İçin Bikini Seçimi

Dikdörtgen vücut tipine sahip olan kadınlar kum saati vücut tipine oldukça benzemektedir. Bu vücut tipine sahip olan kadınların bel oyuntusu kum saatindeki kadar belli değildir. Bu kadınların dikkat etmesi gereken yeri göğüs bölümüdür. Göğüs ölçünüzün büyüklüğüne bağlı olarak balenli bikini modelleri kullanabilirsiniz. Fakat göğüs bölgeniz küçük ise balensiz modelleri tercih etmeniz çok daha iyi olacaktır.

Bikini Tercihi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bikini tercihi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli husus vücut tipiniz olmaktadır. Vücut tipinize uygun olmayan bikinileri tercih etmeniz halinde bikiniler vücudunuza hiç yakışmayacaktır. Vücut tipinize göre yüksek bel bikini, şortlu bikini, tanga bikini, etekli bikini ya da diğer bikini modellerini kullanabilirsiniz. Ayrıca boyunuza bağlı olarak bikini rengine de dikkat etmelisiniz. Boyunuz uzun ise siyah bikini gibi koyu renklerden uzak durmanız gerektiği gibi kısa boylu iseniz koyu renklere yönelmelisiniz.

Angelsin Altı Simli Üstü Beyaz Bikini Takım Çok Renkli Angelsin Altı Simli Üstü Beyaz Bikini Takım Çok Renkli
Tükendi
Marka: Angelsin Model: TNM94699549454
Paket İçeriği : Ürün 2 parçadan oluşmaktadır. Ürün Astarı Olup iç Göstermez.Kumaş Bilgisi : 80% Polyamid %20 LikraÜretim Yeri : TÜRKİYEYıkama Talimatı : 30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
227,88 TL 339,12 TL
Vergiler Hariç:211,00 TL
Angelsin Bağlamalı Bikini Takım Beyaz Angelsin Bağlamalı Bikini Takım Beyaz
Tükendi
Marka: Angelsin Model: TNM4544497159979
Paket İçeriği : Ürün 2 parçadan oluşmaktadır. (Bikini Üst, Bikini Alt) Astarlı olup iç göstermez. Gögsünde kap mevcut olup, Kap desteksizdir. 80% Polyamid %20 LikraKumaş Bilgisi : 80% Polyamid %20 LikraÜretim Yeri : TÜRKİYEYıkama Talimatı : 30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakın..
214,92 TL 319,68 TL
Vergiler Hariç:199,00 TL
Angelsin Bağlamalı Bikini Takım Kırmızı Angelsin Bağlamalı Bikini Takım Kırmızı
Tükendi
Marka: Angelsin Model: TNM4201034010196
Paket İçeriği : Ürün 2 parçadan oluşmaktadır. (Bikini Üst, Bikini Alt) Astarlı olup iç göstermez. Gögsünde kap mevcut olup, Kap desteksizdir. 80% Polyamid %20 LikraKumaş Bilgisi : 80% Polyamid %20 LikraÜretim Yeri : TÜRKİYEYıkama Talimatı : 30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakın..
214,92 TL 319,68 TL
Vergiler Hariç:199,00 TL
Angelsin Bağlamalı Bikini Takım Siyah Angelsin Bağlamalı Bikini Takım Siyah
Tükendi
Marka: Angelsin Model: TNM9489941551300
Paket İçeriği : Ürün 2 parçadan oluşmaktadır. (Bikini Üst, Bikini Alt) Astarlı olup iç göstermez. Gögsünde kap mevcut olup, Kap desteksizdir. 80% Polyamid %20 LikraKumaş Bilgisi : 80% Polyamid %20 LikraÜretim Yeri : TÜRKİYEYıkama Talimatı : 30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakın..
214,92 TL 319,68 TL
Vergiler Hariç:199,00 TL
Angelsin Bağlamalı Çiçekli Bikini Alt Çok Renkli Angelsin Bağlamalı Çiçekli Bikini Alt Çok Renkli
Tükendi
Marka: Angelsin Model: TNM3071574214664
Paket İçeriği : Ürün 1 Parçadan Oluşmaktadır.( Bikini Alt )Kumaş Bilgisi : 80% Polyamid %20 LikraÜretim Yeri : TÜRKİYEYıkama Talimatı : 30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
63,72 TL 92,88 TL
Vergiler Hariç:59,00 TL
Angelsin Baskılı Üstü Sarı Bikini Takım Çok Renkli Angelsin Baskılı Üstü Sarı Bikini Takım Çok Renkli
Tükendi
Marka: Angelsin Model: TNM2041792145545
Paket İçeriği : Ürün 2 parçadan oluşmaktadır.Kumaş Bilgisi : 80% Polyamid %20 LikraÜretim Yeri : TÜRKİYEYıkama Talimatı : 30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
260,28 TL 387,72 TL
Vergiler Hariç:241,00 TL
Angelsin Beyaz Bikini Alt Angelsin Beyaz Bikini Alt
Tükendi
Marka: Angelsin Model: TNM6184055683050
Paket İçeriği : Ürün 1 parçadan oluşmaktadır. (Tek Alt) Ürün Astarı Olup iç Göstermez. Alt iç Astarı siyahtır.Kumaş Bilgisi : 80% Polyamid %20 LikraÜretim Yeri : TÜRKİYEYıkama Talimatı : 30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
28,74 TL
Vergiler Hariç:26,61 TL
Angelsin Beyaz Bikini Alt Angelsin Beyaz Bikini Alt
Tükendi
Marka: Angelsin Model: TNM3874066465270
Paket İçeriği : Ürün 1 parçadan oluşmaktadır. (TEK ALT) Ürün Astarı Olup iç Göstermez.Kumaş Bilgisi : 80% Polyamid %20 LikraÜretim Yeri : TÜRKİYEYıkama Talimatı : 30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
63,72 TL 92,88 TL
Vergiler Hariç:59,00 TL
Angelsin Beyaz Bikini Takım Angelsin Beyaz Bikini Takım
Tükendi
Marka: Angelsin Model: TNM5040599515431
Paket İçeriği : Ürün 2 Parçadan Oluşmaktadır. Göğsünde Çıkartılabilir Atma Kap Mevcut Olup Desteksizdir.Kumaş Bilgisi : 80% Polyamid %20 LikraÜretim Yeri : TÜRKİYEYıkama Talimatı : 30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
201,96 TL 300,24 TL
Vergiler Hariç:187,00 TL
Angelsin Beyaz Çıtçıtlı Bikini Takım Angelsin Beyaz Çıtçıtlı Bikini Takım
Tükendi
Marka: Angelsin Model: TNM5324014076590
Paket İçeriği : Ürün 2 Parçadan Oluşmaktadır. Göğsünde Çıkartılabilir Atma Kap Mevcut Olup Desteksizdir.Kumaş Bilgisi : 80% Polyamid %20 LikraÜretim Yeri : TÜRKİYEYıkama Talimatı : 30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
249,48 TL 371,52 TL
Vergiler Hariç:231,00 TL
Angelsin Beyaz Siyah Alt Angelsin Beyaz Siyah Alt
Tükendi
Marka: Angelsin Model: TNM4790142007013
Paket İçeriği : Ürün 1 parçadan oluşmaktadır. (Tek Alt) Ürün Astarı Olup iç Göstermez. Alt iç Astarı siyahtır.Kumaş Bilgisi : 80% Polyamid %20 LikraÜretim Yeri : TÜRKİYEYıkama Talimatı : 30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
22,99 TL
Vergiler Hariç:21,29 TL
Angelsin Bikini Alt Siyah Angelsin Bikini Alt Siyah
Tükendi
Marka: Angelsin Model: TNM4918047408618
Paket İçeriği : Ürün 1 Parçadan Oluşmaktadır.( Bikini Alt )Kumaş Bilgisi : 80% Polyamid %20 LikraÜretim Yeri : TÜRKİYEYıkama Talimatı : 30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
102,60 TL 151,20 TL
Vergiler Hariç:95,00 TL
Angelsin Bikini Takım Siyah Angelsin Bikini Takım Siyah
Tükendi
Marka: Angelsin Model: TNM4003898671099
Paket İçeriği : Ürün 2 parçadan oluşmaktadır. Astarlı olup iç göstermez. Göğsünde kap mevcut olup, desteksizdir.Kumaş Bilgisi : 80% Polyamid %20 LikraÜretim Yeri : TÜRKİYEYıkama Talimatı : 30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
139,32 TL 206,28 TL
Vergiler Hariç:129,00 TL
Angelsin Bikini Tek Üst Beyaz Angelsin Bikini Tek Üst Beyaz
Tükendi
Marka: Angelsin Model: TNM7142324267004
Paket İçeriği : Ürün 1 parçadan oluşmaktadır. (Bikini üst)Kumaş Bilgisi : 80% Polyamid %20 LikraÜretim Yeri : TÜRKİYEYıkama Talimatı : 30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
102,60 TL 151,20 TL
Vergiler Hariç:95,00 TL
Angelsin Bikini Tek Üst Bordo Angelsin Bikini Tek Üst Bordo
Tükendi
Marka: Angelsin Model: TNM2650197775609
Paket İçeriği : Ürün 1 parçadan oluşmaktadır. (Bikini üst)Kumaş Bilgisi : 80% Polyamid %20 LikraÜretim Yeri : TÜRKİYEYıkama Talimatı : 30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
102,60 TL 151,20 TL
Vergiler Hariç:95,00 TL
Angelsin Bikini Tek Üst Siyah Angelsin Bikini Tek Üst Siyah
Tükendi
Marka: Angelsin Model: TNM202799750939
Paket İçeriği : Ürün 1 parçadan oluşmaktadır. (Bikini üst)Kumaş Bilgisi : 80% Polyamid %20 LikraÜretim Yeri : TÜRKİYEYıkama Talimatı : 30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
102,60 TL 151,20 TL
Vergiler Hariç:95,00 TL
Angelsin Bikini üst Beyaz Angelsin Bikini üst Beyaz
Tükendi
Marka: Angelsin Model: TNM981031623865
Paket İçeriği : Ürün 1 parçadan oluşmaktadır.Kumaş Bilgisi : 80% Polyamid %20 LikraÜretim Yeri : TÜRKİYEYıkama Talimatı : 30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
89,64 TL 131,76 TL
Vergiler Hariç:83,00 TL
Angelsin Bikini üst Siyah Angelsin Bikini üst Siyah
Tükendi
Marka: Angelsin Model: TNM4417575798501
Paket İçeriği : Ürün 1 parçadan oluşmaktadır.Kumaş Bilgisi : 80% Polyamid %20 LikraÜretim Yeri : TÜRKİYEYıkama Talimatı : 30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
89,64 TL 131,76 TL
Vergiler Hariç:83,00 TL
Angelsin Boncuklu Bikini Siyah Angelsin Boncuklu Bikini Siyah
Tükendi
Marka: Angelsin Model: TNM6867370587864
Paket İçeriği : Ürün 2 parçadan oluşmaktadır. Göğsünde Kap Mevcut olup Desteklidir. Ürün Astarı Olup iç Göstermez.Kumaş Bilgisi : 80% Polyamid %20 LikraÜretim Yeri : TÜRKİYEYıkama Talimatı : 30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
78,84 TL 115,56 TL
Vergiler Hariç:73,00 TL
Angelsin Bordo Bikini Takım Angelsin Bordo Bikini Takım
Tükendi
Marka: Angelsin Model: TNM758936478692
Paket İçeriği : Ürün 2 Parçadan Oluşmaktadır. Göğsünde Çıkartılabilir Atma Kap Mevcut Olup Desteksizdir.Kumaş Bilgisi : 80% Polyamid %20 LikraÜretim Yeri : TÜRKİYEYıkama Talimatı : 30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
201,96 TL 300,24 TL
Vergiler Hariç:187,00 TL
Angelsin Brazilian Bikini Takım Siyah Angelsin Brazilian Bikini Takım Siyah
Tükendi
Marka: Angelsin Model: TNM2664607411418
Paket İçeriği : Ürün 2 parçadan oluşmaktadır. Astarlı olup iç göstermez. Gögsünde kap mevcut olup, desteksizdir.Kumaş Bilgisi : 80% Polyamid %20 LikraÜretim Yeri : TÜRKİYEYıkama Talimatı : 30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
214,92 TL 319,68 TL
Vergiler Hariç:199,00 TL
Angelsin Çiçek Desenli Bikini Alt Çok Renkli
Tükendi
Marka: Angelsin Model: TNM4598852467141
Paket İçeriği : Ürün 1 parçadan oluşmaktadır. Ürün Astarı Olup iç Göstermez.Kumaş Bilgisi : 80% Polyamid %20 LikraÜretim Yeri : TÜRKİYEYıkama Talimatı : 30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
52,92 TL 76,68 TL
Vergiler Hariç:49,00 TL
Angelsin Çiçek Desenli Bikini Takım Çok Renkli
Tükendi
Marka: Angelsin Model: TNM8621965841293
Paket İçeriği : Ürün 2 parçadan oluşmaktadır. Ürün Astarı Olup iç Göstermez. Göğsünde Kap Mevcut olup Desteksizdir.Kumaş Bilgisi : 80% Polyamid %20 LikraÜretim Yeri : TÜRKİYEYıkama Talimatı : 30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
102,60 TL 151,20 TL
Vergiler Hariç:95,00 TL
Angelsin Çiçek Desenli Bikini Üst Çok Renkli
Tükendi
Marka: Angelsin Model: TNM1002100551852
Paket İçeriği : Ürün 1 parçadan oluşmaktadır. Ürün Astarı Olup iç Göstermez. Göğsünde Kap Mevcut olup Desteksizdir.Kumaş Bilgisi : 80% Polyamid %20 LikraÜretim Yeri : TÜRKİYEYıkama Talimatı : 30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
78,84 TL 115,56 TL
Vergiler Hariç:73,00 TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 188 (8 Sayfa)